ART / Lithographs / Litographs in colors 14198093
nr 1419 8093
Johan Lundgren
(1920-1989), Sverige
Johan Lundgren (1920-1989), Sweden. 4 pcs. Litograph in colors. Signed. Sheet: 60x80 ca, oramade lösa blad,
LITOGRAPHS IN COLORS, 4 st. Färglitografi. Signerad. Bladets mått: 60x80 ca, oramade lösa blad
Johan Lundgren, Swedish painter, born 1920, dead 1989.
SEK 100
Monday September 20 2021
at 18:58:41
20/9 18:53:41
Johan Lundgren
Read more about Johan Lundgren