ART / Etchings etc / Etching 8794659
nr 879 4659
ETCHING
George von Rosen, 29/100, sdignerad, 1900, motivet: 31x41,
Georg von Rosen (1843-1923), Sverige. Signerad, numrerad 29/100, daterad 1900. Motivet: 31x41 cm
800
SEK 300
Monday Mars 3 2014
at 19:55:48
3/3 19:50:48
3/3 19:51:21