ART / Oil paintings / Oil painting 5795527
nr 579 5527
OIL PAINTING
Signerad Max -86, 28x40, skadad duk, slitage.
Signerad Max -86, 28x40
Condition: skadad duk, slitage
100
SEK 550
Monday April 27 2009
at 19:50:11
350 kr
250 kr
500 kr
500 kr