ART / Oil paintings / Oil painting 14256120
nr 1425 6120
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oscar Hernandez Soriano (1944-2007), Spanien. "Närheten". Olja på duk. Signerad, yttermått inklusive ram: 80x57 cm,
OIL PAINTING, "Närheten". Olja på duk. Signerad, yttermått inklusive ram: 80x57 cm
Oscar Hernandez Soriano, Spanish-Swedish painter born på Kuba 1944, dead 2007.
SEK 350
Monday October 18 2021
at 18:53:08
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Robot)
Oscar Hernandez Soriano
Read more about Oscar Hernandez Soriano