ART / Lithographs / Litograph in colors 15026156
nr 1502 6156
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Björn Krestesen (b. 1951), Sweden. "Älven" signerad, litograph in colors, dated -82. Numrerad 83/310. Image dimensions: 50x63 cm, outer dimensions including frame: 60x80 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, "Älven" signerad, färglitografi, daterad -82. Numrerad 83/310. Bildmått: 50x63 cm, yttermått inklusive ram: 60x80 cm
Björn Krestesen, Swedish painter, born 1951
SEK 100
Monday November 14 2022
at 18:26:43
11/11 09:54:15