ART / Lithographs / Litograph in colors 11708318
nr 1170 8318
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Yrjö Edelmann (1941-2016), Sweden. Ishockeyspelare, sheet: 64x45 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Ishockeyspelare, bladets mått: 64x45 cm
1000
SEK 700
Monday Mars 19 2018
at 19:20:36
19/3 19:10:41
- Thema-auction
Mar 19
Read more about Grafik
Yrjö Edelmann
Read more about Yrjö Edelmann