KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16274054

nr 1627 4054

Michael Shevarjov

(f. 1958), Ryssland

Blomsterstilleben. Signerad, akvarell, 71x52 cm, yttermått inklusive ram: 91x70 cm

Michael Shevarjov, rysk bildkonstnär född 1958.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 10 juni 2024
kl 19:08:32

6/6 19:57:40 1      600 kr
10/6 16:56:45 2      Vinnande bud

Michael Shevarjov

Läs mer om Michael Shevarjov