ART / Lithographs / Litograph 16716258
nr 1671 6258
LITOGRAPH
Nina Jacucci, Motiv med lejon. Signed, numrerad33/40. Image dimensions: 33x29 cm, outer dimensions including frame: 55x48,
Nina Jacucci, Motiv med lejon. Signerad, numrerad33/40. Färglitografi, bildmått: 33x29 cm, yttermått inklusive ram: 55x48 cm
Withdrawn
Monday January 6 2025
at 18:55:17