KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636572
nr 1363 6572
Erik Kinell
(f. 1912), Sverige
Oljemålning, Stilleben, Uppfodrad duk. Signerad, daterad -45,34x30 cm
Erik Kinell, svensk målare född i Stockholm 1912.
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:11:11
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)