ART / Lithographs / Litograph in colors 6994076
nr 699 4076
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Salvador Dalà (1904-1989), Genesarets sjö, 240/300, 39x53,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Salvador Dalà (1904-1989), Genesarets sjö, 240/300, 39x53
1000
SEK 1600
Monday May 30 2011
at 19:12:17
950 kr
750 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.400 kr