ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 14413372
nr 1441 3372
BECK & JUNG
, Sverige
BECK & JUNG, Sweden. Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007). Signed, mixed media, numbered 20/125, dated 1977. Litograph in colors. Sheet: 65x50cm, unframed,
MIXED MEDIA, BECK & JUNG, Sverige. Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007). Signerad, blandteknik, numrerad 20/125, daterad 1977. Färglitografi. Bladets mått: 65x50cm, oramat löst blad
Holger Bäckström (1939-1997) and Bo Ljungberg (1939-2007)
SEK 450
Monday January 10 2022
at 18:16:10
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Robot)