ART / Lithographs / Litograph in colors 16463245
nr 1646 3245
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Hans Viksten (1926-1987), Sweden. Signed, numbered 186/200, "Fröding i sjuksängen", 40x61 cm, outer dimensions including frame: 50x70,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 186/200, "Fröding i sjuksängen", 40x61 cm, yttermått inklusive ram: 50x70 cm
Hans Viksten, Swedish painter, born 1926, dead 1987.
SEK 250
Monday September 30 2024
at 20:23:07
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)