FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 9816279
nr 981 6279
ARMCHAIR
1950s, wear, damages.
50-tal
Condition: slitage, skador
SEK 150
Monday September 21 2015
at 20:08:35
16/9 15:44:28
100 kr
17/9 10:53:56