KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14965186

nr 1496 5186

Akvarell

Hubert Coutts, Signerad, akvarell, Engelskt landskap, 36x57 cm, yttermått inklusive ram: 49x70 cm

Kondition: missfärgad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 17 oktober 2022
kl 20:40:02