ART / Lithographs / Litograph in colors 9122104
nr 912 2104
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Pierre Olofsson (1921-1996), komposition, 481/520, signerad, motivet: 24x21, fuktskadad passepartout,
LITOGRAPH IN COLORS, Pierre Olofsson (1921-1996), komposition, 481/520, signerad, motivet: 24x21, fuktskadad passepartout
1000
SEK 1200
Monday September 15 2014
at 19:47:40
1.000 kr
800 kr
1.100 kr
- Thema-auction
Sep 15
Read more about Grafik
Pierre Olofsson
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Read more about Pierre Olofsson