ART / Lithographs / Litograph in colors 11565326
nr 1156 5326
LITOGRAPH IN COLORS
Oidentifierad konstnär, komposition, (otydligt) signed and numbered 129/175, motivet: 78x42,
Oidentifierad konstnär, komposition, (otydligt) signerad och numrerad 129/175, motivet: 78x42
Monday January 22 2018
at 18:59:40