ART / Lithographs / Collage 15103012
nr 1510 3012
COLLAGE
LEONORA WL MCDAVID. Signed, dated 18. 8. 91. Image dimensions: 29x20 cm, outer dimensions including frame: 32x23 cm,
LEONORA WL MCDAVID. Signerad, daterad 18. 8. 91. Bildmått: 29x20 cm, yttermått inklusive ram: 32x23 cm
SEK 350
Monday December 12 2022
at 19:16:09
22/11 20:34:06
300 kr
12/12 18:51:38
- Thema-auction
Dec 12
Kvinnliga Konstnärer
Read more about Kvinnliga Konstnärer