KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9396213

nr 939 6213

Vinogradov, Kyrka, Ryssland, signerad, 64x46

Kondition: krackeleringar

Utrop:

6.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 2 februari 2015
kl 18:21:57

2/2 18:04:42 1      Vinnande bud
2/2 18:06:41 1      justering av budtak