ART / Oil paintings / Oil painting 3955362

nr 395 5362

OIL PAINTING

Lenght: ()

Oscar Björck, Utsikt med trädgårdsurna, 60 x 47, [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

1800

SEK 1500

Monday February 6 2006
at 16:00:00

6/2 12:26:31 1      Vinnande bud

Tenn
Metalliskt grundämne; Sn. Förekommer främst i mineralet kasseteri; tennsten.
Silver
Mässing
Farstagods