Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Etchings etc / Etchings 15086576



*

nr 1508 6576


ETCHINGS

2 pcs, Solveig von Sydow. Image dimensions: 10x15 - 15x10. Signed, outer dimensions including frame: 41x31 - 31x41,


2 st, Solveig von Sydow. Bildmått: 10x15 - 15x10. Signerade, yttermått inklusive ram: 41x31 - 31x41 cm


Estimate:

300

Auction date:

Monday December 12 2022
at 20:17:52


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik solveig von sydow
  • 6573 ETCHING
    Gudmar Olovson (1936-2017), Sweden. Signed, number..//
     

    Auction ends
    in 10 days
    12 jan at 19:28
  • 6436 ETCHING
    Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", unframed..//
     

    Auction ends
    in 10 days
    12 jan at 19:33
  • 6053 ETCHING
    Pål Svensson. Signed, numbered 22/40. Sheet: 52x39..//
     

    Auction ends
    in 10 days
    12 jan at 20:19




Ladda ner broschyr