FURNITURE / Chairs and Stools / Chair 3818417
nr 381 8417
CHAIR
Lenght: ()
Louis XV-stil, förgylld, skador
300
SEK 400
Monday October 10 2005
at 16:00:00
300 kr
350 kr
Oxford chair
Producerad av Fritz Hansen, Danmark.