MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stol 3818417

nr 381 8417

Stol

Louis XV-stil, förgylld, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

400 kr

måndag 10 oktober 2005

Dantestolen
Kraftig fällstol med svängda, kryssade ben, arm- och ryggstöd.