ART / Oil paintings / Minature painting 9815107
nr 981 5107
MINATURE PAINTING
unidentified artist, 17-1800-tal, Madonnan med Barn, 9x8, wear, damages.
Oidentifierad konstnär, 17-1800-tal, Madonnan med Barn, 9x8
Condition: slitage, skador
1500
SEK 600
Monday September 21 2015
at 20:21:20
21/9 19:29:36