MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Bust 7775394

nr 777 5394

BUST

ceramics, Prinsessan Madeleine av Frankrike, height: 70, wear, damages.

Keramik, Prinsessan Madeleine av Frankrike, höjd: 70

Condition: slitage, skador

2500

SEK 1400

Monday September 17 2012
at 17:35:46

Tilgman Keramik