KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 17372002

nr 1737 2002

Frank Olsson

(f. 1954), Sverige

Skulptur, Torso. Stengods. Signerad, numrerad 54/200. Höjd: 21 inkl sockel

Frank Olsson, svensk skulptör född 1954.

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 3 november 2025
kl 18:32:06

3/11 12:35:40 1      300 kr
3/11 18:27:06 2      Vinnande bud

Frank Olsson

Läs mer om Frank Olsson
Stengods