KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13407124

nr 1340 7124

Birger Hansson-Böe

(1900-1986), Sverige

Oljemålning, Blommande fruktträd. Signerad. Olja på duk, 66x117cm

måndag 10 augusti 2020
kl 18:39:25

Birger Hansson-Böe

Läs mer om Birger Hansson-Böe