ART / Etchings etc / Etsningar 4798215
nr 479 8215
Etsningar
Lenght: ()
2 st, 1800-tal, Kolorerade, "Marseille" & "Poictov", 33 x 38 & 38 x 525
300
SEK 1700
Monday August 13 2007
at 16:38:25
300 kr
500 kr
900 kr
600 kr
700 kr
1.600 kr
6
1.100 kr
6
1.300 kr
6
1.500 kr
6