ART / Oil paintings / Oil painting 14534414
nr 1453 4414
OIL PAINTING
Signerad Linnea Larsson, sailing-boats. Oil on canvas, 50x61, unframed,
Nutida konstnär. Segelbåtar. Signerad Linnea Larsson. Olja på duk, 50x61, oramad
1500
SEK 1000
Monday Mars 7 2022
at 18:38:52
7/3 07:00:31