ART / Lithographs / Litograph in colors 7563207
nr 756 3207
LITOGRAPH IN COLORS
signed, "VIPs", 206/260, subject size: 46x38,
signerad, "VIPs", 206/260, motivets mått: 46x38
300
SEK 100
Monday April 30 2012
at 19:32:16
29/4 14:38:56