KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14744085

nr 1474 4085

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 41x33 cm

Utrop:

500 kr

måndag 13 juni 2022
kl 20:49:49