MÖBLER / Skåp & hyllor / Jalusiskåp 9177485
nr 917 7485
Jalusiskåp
Ek, djup: 51 cm, längd: 51 cm, djup: 40 cm, höjd: 145 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 oktober 2014
kl 20:33:19
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr