ART / Oil paintings / Oil painting 14413547
nr 1441 3547
OIL PAINTING
Linnea Larsson, poppy. Signed. Oil on canvas, 46x55, unframed,
Nutida konstnär. Signerad Linnea Larsson, vallmo. Signerad. Olja på duk, 46x55, oramad
2000
SEK 1600
Monday January 10 2022
at 20:45:19
5/1 21:37:34
1.500 kr
10/1 20:17:17