KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17408398

nr 1740 8398

Henry d Anty (1910-1998), Frankrike. Figurer. Signerad. Olja på duk, 39x11 cm, yttermått inklusive ram: 57x30 cm

måndag 17 november 2025
kl 19:59:09