KONST / Litografier / Färglitografi 9166438
nr 916 6438
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Madeleine Pyk (f. 1934), 3/250, signerad, bladets mått: 64x49
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 oktober 2014
kl 20:54:23
4/10 07:45:23