ART / Oil paintings / Oil painting 14545308
nr 1454 5308
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad A Hammarström, Baggensstäket, 1886. Oil on canvas, 49x62, outer dimensions including frame: 60x72,
Oidentifierad konstnär. Signerad A Hammarström, Baggensstäket, 1886. Olja på duk, 49x62, yttermått inklusive ram: 60x72 cm
SEK 300
Monday Mars 14 2022
at 18:39:05
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr