ART / Lithographs / Color serigraphy 14177110
nr 1417 7110
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Lennart Rodhe (1916-2005), Sweden. "Höstens grenar". Signed, numbered 65/75, unframed. Sheet: ca 106x78 cm. Image dimensions: 82x58, 5 cm,
COLOR SERIGRAPHY, "Höstens grenar". Signerad, numrerad 65/75, oramat löst blad. Bladets mått: ca 106x78 cm. Bildmått: 82x58,5 cm
800
SEK 900
Monday September 6 2021
at 20:48:30
800 kr
Lennart Rodhe
Read more about Lennart Rodhe