KONST / Litografier / Färglitografi 11687414
nr 1168 7414
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Färglitografi, "Midsommarbåtarna", med Arholma båk i bakgrunden, signerad och numrerad 228/280,30x26
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 12 mars 2018
kl 18:02:01
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg