Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Etchings etc / Etching 6093380



*

nr 609 3380


ETCHING

signed, erotic, ca 10x5,


Signerad, Erotiskt motiv, ca 10x5


Estimate:

100

Sold:

SEK 600

Auction date:

Monday November 9 2009
at 17:49:51


  • Bid history
Time Bidder Bid
7/11 00:59:21 1      250 kr
8/11 20:30:30 2      300 kr
8/11 21:28:56 3      350 kr
9/11 14:56:58 1      550 kr
9/11 17:43:56 4      450 kr
9/11 17:44:51 5      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: erotica erotiska motiv erotiskt motiv etsning etsningar grafik
  • 6573 ETCHING
    Gudmar Olovson (1936-2017), Sweden. Signed, number..//
     

    Auction ends
    in a week
    19 jan at 20:15
  • 6436 ETCHING
    Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", unframed..//
     

    Auction ends
    in a week
    19 jan at 18:20
  • 6344 COLOUR ETCHING
    Hasse Lindroth (b. 1938), Sweden. "Från köket". Si..//
     

    Auction ends
    in a week
    19 jan at 18:54




Ladda ner broschyr