KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16694464
nr 1669 4464
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 36/165. Bildmått: 7x10 cm, yttermått inklusive ram: 27x27 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 december 2024
kl 19:11:12
16/12 16:33:21
100 kr
16/12 19:04:42
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert