KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16694464

nr 1669 4464

Hans Wigert

(1932-2015), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 36/165. Bildmått: 7x10 cm, yttermått inklusive ram: 27x27 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 16 december 2024
kl 19:11:12

16/12 16:33:21 1      100 kr
16/12 19:04:42 2      Vinnande bud

Hans Wigert

Läs mer om Hans Wigert