KONST / Litografier / Färglitografi 13294103
nr 1329 4103
Enrico Baj
(1924-2003), Italien
Färglitografi, Signerad, HC-upplaga (hors de commerce), 72x52cm, saknar glas
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 25 maj 2020
kl 19:40:09
25/5 17:53:59
1.000 kr
25/5 19:25:28
Enrico Baj
Läs mer om Enrico Baj