KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16704469
nr 1670 4469
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Tusch, Signerad, daterad 1938, Eka. Bildmått: 13x17 cm, yttermått inklusive ram: 30x33 cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
lördag 21 december 2024
kl 19:54:45
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)