KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636725
nr 1363 6725
Helmi Sjöstrand
(1864-1957), Finland
Oljemålning, Mallorca. Signerad. Olja på pannå, 34x22 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 30 november 2020
kl 20:58:28
600 kr
700 kr
800 kr
Helmi Sjöstrand
Läs mer om Helmi Sjöstrand