ART / Oil paintings / Oil painting 13095070
nr 1309 5070
OIL PAINTING
unidentified artist. Monogramsignerad AH, Bellmanshuset Gröna Lund. Oil on canvas, 26x20,
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad AH, Bellmanshuset Gröna Lund. Olja på duk, 26x20 cm
800
SEK 300
Monday February 24 2020
at 20:21:13
21/2 15:38:24