ART / Lithographs / Litograph in colors 13824326
nr 1382 4326
Pär Andersson
(1926-2015), Sverige
Pär Andersson (1926-2015), Sweden. Signed, numbered 52/200. Subject: 39x51cm, sheet: 47x63cm, unframed.
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 52/200. Motivet: 39x51cm. Bladets mått: 47x63cm, oramat löst blad
Pär Sigurd Andersson, Swedish painter born in Skellefteå 1926, dead 2015.
SEK 150
Monday Mars 1 2021
at 19:33:53
25/2 23:09:36
100 kr
1/3 10:27:00
Pär Andersson
Read more about Pär Andersson