KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17309207
nr 1730 9207
Einar Krüger
(1910-1988), Sverige
Oljemålning, Fjällandskap i vinterskrud. Signerad. Olja på duk, 72x91 cm, yttermått inklusive ram: 81x100
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 18:03:24
12/10 14:22:49
1.000 kr
13/10 17:23:58
Einar Krüger
Läs mer om Einar Krüger