KONST / Litografier / Färglitografi 17453303
nr 1745 3303
Marion Belin
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad EA 5/30. Färglitografi. Bladets mått: 27x22 cm, yttermått inklusive ram: 44x38 cm
Marion Belin, svensk bildkonstnär född 1933 i Vänersborg.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 december 2025
kl 18:30:34
300 kr
350 kr