KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 12213643

nr 1221 3643

Tusch

signerad. Edquist, kvinna, 30x23

Utrop:

500 kr

måndag 3 december 2018
kl 18:00:53