ART / Oil paintings / Oil painting 12455128
nr 1245 5128
OIL PAINTING
signerad Th. J. Visby ringmur. Oil on panel, 53x63,
signerad Th. J. Visby ringmur. Olja på pannå, 53x63
SEK 250
Monday April 1 2019
at 18:04:38
27/3 13:42:20
200 kr
1/4 17:50:27