ART / Lithographs / Litograph 12983352
nr 1298 3352
Larry Rivers
(1923-2002), USA
Larry Rivers (1923-2002), USA. Signerad 17/20 état I 1961, oramat löst blad. Sheet: 76x56 cm,
LITOGRAPH, Signerad 17/20 état I 1961, oramat löst blad. Bladets mått: 76x56 cm
Larry Rivers, amerikansk artist born 1923, dead 2002.
1500
SEK 1600
Monday December 16 2019
at 19:09:19
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Robot)