KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13531314
nr 1353 1314
Marco Cecioni
(f. 1948), Sverige
Blandteknik, "Fuori di Testa", 1991. Signerad a tergo, 48x48 cm
Marco Cecioni, iteliensk svensk bildkonstnär född 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:28:28
8/10 07:29:05