MISCELLANEOUS / Mirrors / Spegel 10177575
nr 1017 7575
+ console, Victorian style, height: 72 + 174, wear, damages.
+ konsol, Nyrokoko, höjd: 72 + 174
Condition: slitage, skador
3000
SEK 4200
Monday February 8 2016
at 19:08:55
4.000 kr
4.000 kr
4.000 kr (Robot)
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.